ОЦЕНКИ НА ИГРАЧИТЕ: Задната линия на Тотнъм претърпя жалък следобед, като един защитник отбеляза само ТРИ... докато предните трима на Нюкасъл впечатляват в друга доминираща победа над отбора от северен Лондон
Daily Mail | 2024-04-13 | 16:30:25

Отборът на Еди Хау завърши победата в последните моменти на мача, след като Фабиан Шар се издигна най-високо от корнер, за да грабне своя четвърти за следобед.

Тук ДЕЙВИД КОВЪРДЕЙЛ от Mail Sport предоставя оценки на играчи и за двете страни.

Александър Исак вдигна бунт в Сейнт Джеймс Парк, когато Нюкасъл надви Тотнъм при победа с 4-0

Шведският национал спечели двойка като той танцува покрай защитата на Спърс в събота

Защитата на Спърс претърпя жалък следобед, тъй като бяха издълбавани отново и отново

Вашият браузър не поддържа iframes.

НЮКАСЪЛ (3-4-3)

Мартин Дубравка – 6,5

Не можех да очаквам толкова лесен ден. Един треперещ момент, когато той необяснимо се втурна извън линията си, но едва имаше удар, който да спаси.

Емили Крафт – 7,5

Натисни публикацията с 10 минути до края. Щеше да е заслужен гол за защитник, който расте в увереността си в рядък пробег отстрани.

Фабиан Шар – 7,5

Неговият късен удар с глава завърши един незабравим ден за домакинския отбор. Държеше Сон на разстояние в средата на задна тройка. Не че е бил наистина тестван.

Дан Бърн – 7

Имал е малко трудни дни този сезон, но това беше едно от по-добрите му представяния. Имаше късмет да избегне ранен картон срещу Мадисън, но ударът му с глава доведе до втори гол на Нюкасъл.

Джейкъб Мърфи – 7

Още едно обещаващо представяне от работния кон на Нюкасъл. Запази левия фланг на Тотнъм тих и предложи заплаха напред.

Шон Лонгстаф – 7

Цитат от Geordie беше показан в Gallowgate End преди началото. „Обичам да представлявам града. Представлявам хората, които съм аз.“ Е, той отново накара хората си да се гордеят тук, без да помирисва халфовата линия на Тотнъм.

Бруно Гимараеш – 8

Блестящата рейка топка на бразилеца изпрати Исак чист за третия гол на Нюкасъл, който постави мача в леглото. Дългият му пас към Гордън също накара Туун да започне да открива.

Елиът Андерсън – 7,5

Още едно впечатляващо представяне от местното момче при завръщането му в титулярния състав. Силен и директен отляво в полузащитата

Фабиан Шар показа звездна игра в защита, преди да вкара гол с глава в края на мача

Бруно Гимараеш беше двигателят в халфовата линия на свраките и направи асистенция през деня

Английският национал Антъни Гордън беше проблем през целия следобед за защитната линия на Тотнъм

Антъни Гордън – 8,5

Няма спиране на нападателя на Нюкасъл в момента. Гол и две асистенции. Със сигурност той ще пътува със самолета на Англия до Германия.

Александър Исак – 9 – ЗВЕЗДНИЯТ ЧОВЕК

Постави Мики ван де Вен на гърба си за брилянтно отбелязания първи гол, а след това се измъкна от най-бързия играч на Висшата лига за втория си. Имаше нюанси на Тиери Анри в начина, по който той пое този гол.

Харви Барнс – 7,5

Изглежда, че е нараснал в увереността си след късните си героични постъпки срещу Уест Хям. Винаги изглеждаше оживено, въпреки че крайният продукт можеше да бъде по-добър.

Александър Исак вкара гол в двете страни на полувремето, за да повиши сметката си за сезона до 17 гола

Имаше нюанси на Тиери Анри, когато шведът озари терена срещу отбора от северен Лондон

Eddie Howe – 8

Премина към 3-4-3 и получи тактиката си на място. Допусна топката на Тотнъм и след това накара играчите си да се подготвят на почивката. Отборът му се върна към най-доброто от себе си.

Отборът на Еди Хоу изпревари Манчестър Юнайтед и достигна шесто място във Висшата лига

ТОТНЪМ

Гулиелмо Викарио – 5

Слабото му изчистване доведе до втория гол на Нюкасъл. Не знаех дали да изляза или да проследя, когато Исак беше изпратен чист за третото на Toon. Избрах второто и не се получи.

Педро Поро – 4

Престъпник в защита за вратата на Гордън, връщайки топката на сляпо в собственото си наказателно поле, където нападателят на Нюкасъл дебнеше. Закачен след 49 минути.

Кристиан Ромеро – 4,5

Остави Исак незабелязан, докато притисна Гордън за откриването на Нюкасъл и плати цената. Ден на ужас за цялата линия на Тотнъм.

Мики ван де Вен – 3

Един от играчите на Тотнъм за сезона, но това беше наказателен ден за холандеца. Оставен на гърба си за първите два гола на Нюкасъл. „Мисля, че той може да носи ролери!“, каза Али Маккойст в коментар. След това бързата централна половина беше оставена да умре от Исак за третия гол на Toon.

Педро Поро беше виновен за втория гол на Нюкасъл, преди да получи контузия след почивката

Мики ван де Вен (отдолу) се подхлъзна два пъти през първото полувреме, което доведе до голове за домакините

Дестини Удоги – 4,5

Твърде лесно беше изпреварен от Гордън в натрупването на началния удар на Нюкасъл. Направи частична компенсация с добро предизвикателство да откаже Исак през първото полувреме.

Родриго Бентанкур – 4,5

Един от четиримата играчи на Тотнъм, подписан преди часа в осъдително обвинение за анонимното му представяне. Нюкасъл го прегази.

Ив Бисума – 4

Също закачен след 57 минути с Анж Постекоглу очевидно беше бесен от липсата на контрол, който неговите централни халфове дадоха на отбора. Без кръпка от противоположния му номер Бруно Гимараеш.

Бренън Джонсън – 4,5

Това трябваше да е неговият момент да блесне, изправяйки се срещу безспорно слабото звено на Нюкасъл, левия бек Бърн. Но той не успя да се възползва от шанса си.

Джеймс Мадисън се опита да потръгне нещата, но се бореше да разбие задната линия на Нюкасъл

Джеймс Мадисън – 5

Опита се да накара нещата за Тотнъм, особено през първото полувреме, и изглеждаше най-оживеният им играч. Но избледня след почивката и можеше да види червено за „ритане на Джейкъб Мърфи в гърба“. Освиркван от домашните фенове – и наречен „алчен ку*****“, след като отказа клуба миналото лято.

Тимо Вернер – 4,5

Неговото високо и широко воле в началните минути до голяма степен обобщи деня му. Погледна назад към Вернер от дните си в Челси.

Son Heung-Min – 4

Капитанът на Тотнъм нямаше да има много по-лоши изпълнения от това. Водеше линията за Спърс, но рядко получаваше топката. Когато го направи, той го даде – включително и за третия гол на Нюкасъл. Заменен преди час.